Kantoor

V.O., Den Haag

Carnegieplein 5
2517 KJ Den Haag
Nederland
T +31 70 416 67 11
F +31 70 416 67 99
info@vo.eu

Routebeschrijving

 

Alles in huis

Kantoor Den Haag is sinds 1916 het hoofdkantoor van V.O.. Zowel het Europees Octrooibureau als de Nederlandse rechtbank voor octrooizaken is om de hoek. Met ruim honderd medewerkers, waaronder meer dan twintig gemachtigden, beschikken we over IE-expertise over een breed juridisch en technisch spectrum. Daarnaast is ons hoofdkantoor de basis voor ons administratief, financieel en ondersteunend personeel, Gezamenlijk zorgen zij ervoor dat deze werkzaamheden solide en kwalitatief van een hoog niveau worden uitgevoerd.

 
  • Nick Oostenbroek

    Nick Oostenbroek

    Advocaat, Partner
    Legal
    Den Haag (NL)
    +31 70 352 42 24
    n.oostenbroek@vo.eu

  • Leo Jessen

    Leo Jessen

    Octrooigemachtigde, Partner

    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 60
    l.jessen@vo.eu

  • Bernard Ledeboer

    Bernard Ledeboer

    Octrooigemachtigde, Partner
    Chemistry and Life Sciences
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 84
    b.ledeboer@vo.eu

  • Marco Molling

    Marco Molling

    Octrooigemachtigde, Partner
    Chemistry and Life Sciences
    Den Haag (NL), Leuven (BE)
    +32 16 24 08 50 / +31 70 416 67 06
    m.molling@vo.eu

  • Lars de Haas

    Lars de Haas

    Octrooigemachtigde, Senior associate
    Mechanics, Physics and Electronics
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 46
    l.dehaas@vo.eu

  • Bart van Wezenbeek

    Bart van Wezenbeek

    Octrooigemachtigde, Senior associate
    Chemistry and Life Sciences
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 25
    b.vanwezenbeek@vo.eu

  • Annelies de Bosch Kemper-de Hilster

    Annelies de Bosch Kemper-de Hilster

    Advocaat, Senior associate
    Legal
    Den Haag (NL)
    +31 70 352 42 24
    a.deboschkemper@vo.eu

  • Kasper Haak

    Kasper Haak

    Octrooigemachtigde, Senior associate
    Mechanics, Physics and Electronics
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 40
    k.haak@vo.eu

  • Frits Michiels

    Frits Michiels

    Octrooigemachtigde, Senior associate
    Chemistry and Life Sciences
    Amsterdam (NL), Den Haag (NL), Leuven (BE)
    +31 20 530 79 96; +31 70 416 67 30; +32 16 24 08 5
    f.michiels@vo.eu

  • Denys Bertels

    Denys Bertels

    Merken- en modellengemachtigde, Associate
    Trademarks & Designs
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 30
    d.bertels@vo.eu

  • Jurriaan Cleuver

    Jurriaan Cleuver

    Merken- en modellengemachtigde, Advocaat, Associate
    Trademarks & Designs
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 29
    j.cleuver@vo.eu

  • Jan Willem ten Dam

    Jan Willem ten Dam

    Octrooigemachtigde, Associate
    Mechanics, Physics and Electronics
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 19
    j.tendam@vo.eu

  • Michiel Dokter

    Michiel Dokter

    Octrooigemachtigde, Associate
    Chemistry and Life Sciences
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 22
    m.dokter@vo.eu

  • Belinda Haupt

    Belinda Haupt

    Octrooigemachtigde, Associate
    Chemistry and Life Sciences
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 91
    b.haupt@vo.eu

  • Martin Klok

    Martin Klok

    Octrooigemachtigde, Associate
    Chemistry and Life Sciences
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 70
    m.klok@vo.eu

  • Marijke Westra

    Marijke Westra

    Octrooigemachtigde, Associate
    Chemistry and Life Sciences
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 14
    m.westra@vo.eu

  • Noëlle Wolfs

    Noëlle Wolfs

    Merken- en modellengemachtigde, Associate
    Trademarks & Designs
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 60
    n.wolfs@vo.eu

  • Fré Hipgrave Ederveen

    Fré Hipgrave Ederveen

    Octrooigemachtigde-in-opleiding
    Mechanics, Physics and Electronics
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 41
    f.hipgrave-ederveen@vo.eu

  • Liesbeth van den Broek

    Liesbeth van den Broek

    Manager Personeel & Organisatie
    Personeel & Organisatie
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 05
    l.vandenbroek@vo.eu

  • Norbert Clavaux

    Norbert Clavaux

    Manager ICT en Facilities
    ICT & Facilities
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 80
    n.clavaux@vo.eu

  • Ronald van Egmond

    Ronald van Egmond

    Senior Advisor Business Support
    Business Support
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 36
    r.vanegmond@vo.eu

  • Ron Faas

    Ron Faas

    Teamleader Crediteuren - bankadministratie
    Financiële administratie
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 08
    r.faas@vo.eu

  • Peter Heuvelman

    Peter Heuvelman

    Teamleader
    Jaartaksen
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 98
    p.heuvelman@vo.eu

  • Maurice Jansen

    Maurice Jansen

    Business Analyst
    Business Analysis
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 47
    m.jansen@vo.eu

  • Richard Loef

    Richard Loef

    Teamleader
    Octrooiadministratie NL & regionaal
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 79
    r.loef@vo.eu

  • Viviane Machtelinckx-Pasteel

    Viviane Machtelinckx-Pasteel

    Teamleader Merkenadministratie
    Merkensecretariaat
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 75
    v.machtelinckx@vo.eu

  • Natascha van Mill

    Natascha van Mill

    Coördinator Patricia en procedures
    Procedures & Workflow beheer
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 03
    n.vanmill@vo.eu

  • Rob van Niele

    Rob van Niele

    Manager Communicatie
    Communicatie
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 62
    r.vanniele@vo.eu

  • Rogier Paans

    Rogier Paans

    Manager Marketing en Communicatie
    Communicatie
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 87
    r.paans@vo.eu

  • Marlon Ramtahalsing

    Marlon Ramtahalsing

    Teamleader
    Octrooiadministratie internationaal
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 78
    m.ramtahalsing@vo.eu

  • Marcel Roest

    Marcel Roest

    Senior Advisor Business Support
    Business Support
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 75
    m.roest@vo.eu

  • Gerard Straten

    Gerard Straten

    Controller
    Accounting & Treasury
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 68 37
    g.straten@vo.eu

  • Stan Verhaeren

    Stan Verhaeren

    Directeur / COO
    Directie
    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 90
    s.verhaeren@vo.eu

  • Masja Kemper

    Masja Kemper

    IP Compliance & Maintenance Officer

    Den Haag (NL)
    +31 70 416 67 88
    m.kemper@vo.eu