Kantoor

V.O., Leuven

octrooibureau Leuven

Wetenschapspark Arenberg
Gaston Geenslaan 11
3001 Heverlee (Leuven)
België
T +32 16 24 08 50
F +32 16 58 47 40
info@vo.eu 

Wegbeschrijving
Itinéraire

Complementair team voor België

Het V.O.-kantoor in Leuven is een volwaardig kantoor dat u kan bijstaan bij IE‑bescherming in de breedste zin. Met onze ervaring in de industrie, bijvoorbeeld in research & development, financiële zaken, bedrijfsstrategie en projectmanagement binnen kleine en middelgrote bedrijven, grote bedrijven en multinationals, kunnen wij alle IE-vragen waarmee u geconfronteerd wordt adequaat oppakken. Onze expertises sluiten onderling volledig op elkaar aan.  Bij interdisciplinaire uitvindingen, in het bijzonder op het gebied van biotech, mechanica, materiaalwetenschap en chemie, komt dit goed van pas in de samenwerking. Voor specifieke nichetechnologieën en merkenzaken werken we nauw samen met collega's van andere V.O.-kantoren, bijvoorbeeld van kantoor Eindhoven.

Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Marco Box (+32 16 24 40 57, M.Box@vo.eu).

 
  • Johannes van Melle

    Johannes van Melle

    Octrooigemachtigde, Partner
    Chemistry and Life Sciences
    Eindhoven (NL), Leuven (BE)
    +31 40 250 33 10
    j.vanmelle@vo.eu

  • Marco Molling

    Marco Molling

    Octrooigemachtigde, Partner
    Chemistry and Life Sciences
    Den Haag (NL), Leuven (BE)
    +32 16 24 08 50 / +31 70 416 67 06
    m.molling@vo.eu

  • Marco Box

    Marco Box

    Octrooigemachtigde, Partner
    Mechanics, Physics and Electronics
    Leuven (BE)
    +32 16 24 08 50
    m.box@vo.eu

  • Annemie Jaeken

    Annemie Jaeken

    Octrooigemachtigde, Senior associate
    Mechanics, Physics and Electronics
    Leuven (BE)
    +32 16 24 08 50
    a.jaeken@vo.eu

  • Marie-José Luys

    Marie-José Luys

    Octrooigemachtigde, Senior associate
    Chemistry and Life Sciences
    Leuven (BE)
    +32 16 24 08 50
    m.luys@vo.eu

  • Frits Michiels

    Frits Michiels

    Octrooigemachtigde, Senior associate
    Chemistry and Life Sciences
    Amsterdam (NL), Den Haag (NL), Leuven (BE)
    +31 20 530 79 96; +31 70 416 67 30; +32 16 24 08 5
    f.michiels@vo.eu

  • Bart Jan Niestadt

    Bart Jan Niestadt

    Octrooigemachtigde, Senior associate
    Mechanics, Physics and Electronics
    Eindhoven (NL), Leuven (BE)
    +31 40 250 33 13
    b.niestadt@vo.eu

  • Mohammad A. Bidakhvidi

    Mohammad A. Bidakhvidi

    Octrooigemachtigde-in-opleiding
    Mechanics, Physics and Electronics
    Leuven (BE)
    +32 16 24 08 50
    m.bidakhvidi@vo.eu

  • Eva Eulaers

    Eva Eulaers

    Octrooigemachtigde-in-opleiding
    Mechanics, Physics and Electronics
    Leuven (BE)
    +32 16 24 08 52
    e.eulaers@vo.eu