Michiel van Rooij trad in 1999 in dienst bij V.O. na zijn studie halfgeleider-nanotechnologie aan de faculteit van toegepaste fysica aan de Technische Universiteit Delft.
Hij heeft ruime ervaring met het opstellen en verdedigen van octrooiaanvragen op terreinen variërend van toegepaste fysica, voedingsmiddelenverwerking en werktuigbouwkunde tot informatietechnologie. Michiel heeft de rechten van zijn cliënten met succes verdedigd in talrijke octrooigeschilprocedures en oppositieprocedures.
Michiel’s cliënten, uiteenlopend van kleine bedrijven tot multinationals, waarderen zijn efficiënte, vlotte manier van werken.
Tussen 2013 en 2021 is Michiel bestuurslid en penningmeester geweest van de Nederlandse Orde van Octrooigemachtigden.
Werkervaring
Octrooigemachtigde, VO (1999-heden)
Opleiding
Ir., Natuurkunde, Technische Universiteit Delft (1999), specialisatie in halfgeleiders nanotechnologie
Vandaag heeft de Duitse regering haar akte van bekrachtiging van de Overeenkomst betreffende een gemeenschappelijk octrooigerecht (UPCA) neergelegd bij de Raad van de Europese Unie.Lees verder
Per 1 januari 2023 zijn drie nieuwe partners toegetreden tot V.O., te weten octrooigemachtigden Jetze Beeksma, Henri van Kalkeren en Martin Klok.Lees verder
Via de jaarlijkse IGEM-competitie (International Genetically Engineered Machine) kunnen studenten maatschappelijke problemen aanpakken door middel van synthetische biologie.Lees verder
JCI Vlaams-Brabantse Jonge Ondernemer van het Jaar. Onze maatschappij is voortdurend in verandering. En laat dat nu net het doel van Junior Chamber International (“JCI”) zijn: positieve veranderingen teweegbrengen in onze maatschappij.
Bayfront Avenue, Sands Expo & Convention Centre, Singapore
Ontmoet de meest invloedrijke merkprofessionals van over de hele wereld en uit alle sectoren op de grootste bijeenkomst in zijn soort tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van INTA.